iStock_000016259437_Small

Zapraszamy na relację na żywo z konferencji „Ustawa o prawach konsumenta – Szanse i Zagrożenia”

Dodano: wrzesień 14, 2014 Kategoria: Wszystkie wpisy Autor: Witold Chomiczewski

Już jutro 15.09.2014 r.) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się konferencja: „Ustawa o prawach konsumenta – Szanse i Zagrożenia”, której patronem medialnym jest Portal Prawa IT.

Jest to najważniejsze wydarzenia poświęcone nowym ramom ochrony konsumentów m.in. w umowach zawieranych przez Internet w ramach e-commerce i mobile commerce. Weźmie w nim udział około 400 osób, a prelegentami będą zarówno przedstawiciele środowiska akademickiego, jak i praktyki. W trakcie wystąpień przedstawione zostaną wszystkie istotne zmiany, które już od 25 grudnia 2014 r. będą musiały być wdrożone przez przedsiębiorców. Mowa będzie zarówno o obowiązkach informacyjnych, prawie odstąpienia od umowy, jak i o zmianach w zakresie rękojmi wprowadzanych do Kodeksu cywilnego.

Już od kilku tygodni nie ma wolnych miejsc dla uczestników. Mamy jednak dobrą wiadomość, dla wszystkich, którzy chcą poznać nowe zasady ochrony konsumentów! Konferencja będzie transmitowana na żywo pod tym adresem.

Zapraszamy!
Po konferencji zamieścimy również relację z jej przebiegu!

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej