Startup Stock Photos

Za nami VIII Targi eHandlu – w Poznaniu

Dodano: kwiecień 2, 2015 Kategoria: Wszystkie wpisy Autor: Witold Chomiczewski

24 marca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się VIII Targów eHandlu. Wiosenna edycja targów zgromadziła 115 Wystawców z Polski i zagranicy i blisko 2500 Zwiedzających.

Od 10.00 rano Zwiedzający VIII Tarów eHandlu mieli okazję zapoznać się z ofertą 115 Wystawców, wśród których znalazły się agencje reklamowe, platformy sklepowe, firmy z zakresu wsparcia płatności oraz te specjalizujące się we wprowadzaniu sklepów na zagraniczne rynki. Byli specjaliści od RTB i marketing automation, od logistyki i mailingu, SEO i audytów, były w końcu kancelarie prawne oraz media branżowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko oraz uczestniczyli w prezentacji "5 OBSZARÓW, W KTÓRYCH ODPOWIEDNIE STOSOWANIE PRZEPISÓW PRAWA MOŻE DAĆ WAM PRZEWAGĘ KONKURENCYJNĄ". 

Kolejna edycja Targów odbędzie się 14 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie targiehandlu.pl

 

 

 

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej