Startup Stock Photos

VII Targi eHandlu i I Kongres eHandlu – relacja

Dodano: październik 31, 2014 Kategoria: E-Commerce Autor: Witold Chomiczewski

Ponad 3 tysiące miłośników e-commerce na Stadionie Narodowym podczas VII Targów eHandlu
Rekordowarn frekwencja wystawców i zwiedzających, szereg atrakcji na stoiskach, rnspora dawka wiedzy i przyjazna atmosfera - tak wyglądało święto branży rne-commerce, VII Targi eHandlu.

Ponad 3 tysiące miłośników e-commerce na Stadionie Narodowym podczas VII Targów eHandlu
Rekordowa frekwencja wystawców i zwiedzających, szereg atrakcji na stoiskach, spora dawka wiedzy i przyjazna atmosfera - tak wyglądało święto branży e-commerce, VII Targi eHandlu.

22 października na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyło się  największe wydarzenie dla branży e-commerce w regionie Europy Środkowo-Wschodniej - niepowtarzalna okazja do rozmów, uścisków dłoni i spotkań w atmosferze otwartości.

Fotorelacja: http://on.fb.me/1E1aq5t

Jak widać, formuła targowa dla branży e-commerce ciągle się rozwija  - ostatnia edycja przyciągnęła ponad 120 Wystawców, blisko 4000 zarejestrowanych Zwiedzających, 20 Prelegentów występujących w 4 blokach prezentacji. Ponadto I Kongres eHandlu oraz ostatni Shopcamp dostarczyły sporą dawkę wiedzy z najwyższej półki.
Wśród Wystawców znalazły się po raz kolejny tak znane marki jak m.in. EURid, Elavon, Komputronik, MasterCard, PayPal, Ruch, Skrill oraz debutanci jak Microsoft, Orbis, Crehler, S3, Lubasz i Wspólnicy czy edrone.

“Po rozmowach z Wystawcami i przeczytaniu kilkunastu relacji Zwiedzających VII Targi eHandlu możemy być dumni z osiągniętych efektów. Rewelacyjna, rekordowa frekwencja podczas Targów i prezentacji ekspertów; wiele technologicznych nowinek, które rysowały wyraz inspiracji na setkach twarzy zwiedzających oraz obecność wielu przedstawicieli mediów - wygląda na to, że e-commerce w Polsce ma się dobrze” - mówi Adam Zygadlewicz, Prezes Fundacji Polak 2.0, organizator Targów eHandlu.
Prezentacje, które odbyły się w 4 blokach można zobaczyć pod adresem:
http://slidesha.re/1sEbrrQ

Co nas czeka?
VIII Targi eHandlu już 24 marca na terenie MTP w Poznaniu.
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj Fundację Polak 2.0 na Facebooku.

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej