city-sunny-people-street

Relacja – V. Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki – Polska i Niemcy – zjednoczone w compliance

Dodano: Listopad 10, 2014 Kategoria: Wszystkie wpisy Autor: Wojciech Szlawski

5 listopada 2014 r.,rn na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, odbyło się V. Polsko-Niemieckie Forum Prawa i Gospodarki. Tegoroczna, rnjubileuszowa, edycja Forum w całości poświęcone była najbardziej rnaktualnej tematyce compliance.

Forumrn pokazało, że rola compliance będzie rosła. Pozwala ono nie tylko rnzoptymalizować zarządzanie ryzykiem, ale również podnosi kulturę rnorganizacyjną przedsiębiorca. Wdrożenie compliance jest również istotnymrn zwiększającym konkurencyjność przedsiębiorstwa i budującym przewagę rnrynkową czynnikiem - mówi Witold Chomiczewski. 

Podczasrn Forum dr Dominik Lubasz oraz Witold Chomiczewski, wspólnicy w rnKancelarii Lubasz i Wspólnicy, przybliżyli tematykę danych osobowych rnodpowiadając na pytanie: Monitoring wizyjny, dane osobowe i pracownicy. Czy da się to pogodzić?

Forum tworzy swoistą rnplatformę dla polskich i niemieckich prawników, przedstawicieli świata rnbiznesu, małych i dużych przedsiębiorstw, średnich i wielkich koncernów;rn reprezentowani są także przedstawiciele świata nauki; na Forum rnprzybywają w końcu reprezentanci organów i instytucji państwowych i rnmiędzynarodowych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie organizatora.

PROGRAM FORUM

Portal ODO został patronem medialnym Forum.

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

2DM_3819b

Wojciech Szlawski
Radca prawny
wojciech.szlawski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej