iStock_000021182024_Medium

Poradnik e-Commerce Polska

Dodano: Maj 9, 2016 Kategoria: E-Commerce Autor: Marta Kwiatkowska-Cylke

W sieci dostępny jest już Poradnik e-Commerce Polska – jak wygląda wejście sklepu w model omnichannel? O prawnych aspektach nowoczesnych kanałów dotarcia do klienta pisze adwokat Marta Kwiatkowska- Cylke z Kancelarii Radców Prawnych Lubasz i Wspólnicy. Vademecum to zbiór praktycznych wskazówek przygotowanych przez profesjonalistów z branży e-commerce dotyczących tego, jak sprostać oczekiwaniom współczesnego, wymagającego konsumenta oraz jak wykorzystać możliwości omnichannelingu.

Ekspert z Kancelarii Lubasz i Wspólnicy podejmuje temat profilowania klienta po wejściu w życie Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych.

- Przygotowując się do sprzedaży wielokanałowej firmy korzystają z rozwiązań, które pozwolą im zbierać i integrować jak największą ilość danych o klientach. Niestety, wiele z tych firm w swojej strategii całkowicie pomija zasady ochrony danych osobowych albo ogranicza się jedynie do dokonania rejestracji zbiorów – pisze adw. Kwiatkowska – Cylke i zaznacza jak ważny jest prawidłowy system ochrony danych osobowych. – Pozwoli to uniknąć wielu kłopotów, a w przyszłości może przełoży się na realne oszczędności – dodaje prawnik.

Ekspert Kancelarii Lubasz i Wspólnicy wymienia również nowe obowiązki, które czekają na administratorów danych osobowych i nowe uprawnienia klienta w świetle unijnych przepisów, które wejdą w życie już za dwa lata.

W przewodniku przeczytacie także szeroko o strategiach i technologiach omnichannel, w tym działaniach PR-owych i marketingowych jak również o doświadczeniach i zachowaniach e-konsumenta. Poradnik e-Commerce Polska – jak wygląda wejście sklepu w model omnichannel przygotowała Izba Gospodarki Elektronicznej e-Commerce Polska.

Poradnik e-Commerce Polska PDF

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

2DM_4253b

Marta Kwiatkowska-Cylke
Adwokat
marta.kwiatkowska@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej