person-apple-laptop-notebook

Lubasz i Wspólnicy na Ecommerce Day

Dodano: kwiecień 24, 2015 Kategoria: E-Commerce Autor: Witold Chomiczewski

Już 9 maja zespół Kancelarii Lubasz i Wspólnicy będzie obecny na Ecommerce Day Poland 2015. Podczas eventu będziemy odpowiadać na pytania prawne uczestników wydarzenia.

Ecommerce Day to kolejna edycja największej konferencji w Polsce skierowanej do właścicieli sklepów internetowych. Podczas wydarzenia e-przedsiębiorcy poznają najważniejsze wskazówki związane z prowadzeniem biznesu, a wiedzy dostarczą im najwięksi eksperci ecommerce z takich firm jak:

  • Google
  • Facebook
  • PayPal
  • Shoplo
  • Twitter
  • Allegro

Agenda wydarzenia zapowiada się bardzo ciekawie. Prelekcje, na które według nas warto zwrócić uwagę to wystąpienie Rafała Janika: "Twitter w eCommerce" oraz Michała Kubackiego z PayU: "Płatności w ecommerce - jak domknąć sprzedaż?" Pełna agenda dostępna jest tutaj.

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy zajmuje wyjątkowe miejsce pośród partnerów i prelegentów. Specjalnie dla uczestników konferencji udostępniamy pokój konferencyjny, w którym będzie można porozmawiać z naszymi specjalistami i zadać pytania prawne. Pokój otwarty będzie otwarty od godz. 10 do końca konferencji. Na uczestników czekać będzie mec. Witold Chomiczewski.

Dodatkowe szczegóły dostępne są na stronie wydarzenia: Ecommerce Day Poland 2015

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej