iStock_000025222057_Small

Czarna Księga e-Commerce Polska. Bariery prawne w legislacji krajowej utrudniające rozwój gospodarki cyfrowej

Dodano: czerwiec 10, 2016 Kategoria: E-Commerce Autor: Witold Chomiczewski

Eksperci z Kancelarii Lubasz i Wspólnicy są wśród autorów Czarnej Księgi. Opracowaniem Księgi zajęła się Izba Gospodarki Elektronicznej wraz z Partnerami działającymi w branży e-commerce.

Publikacja stanowi swoisty punkt wyjścia w dyskusji branży na temat barier legislacyjnych hamujących rozwój. Wydanie Czarnej Księgi zbiega się w czasie z rozpoczętymi konsultacjami Ministerstwa Cyfryzacji i Administracji, co może stanowić ważny wkład do rozmów w tym zakresie.

Autorzy publikacji opracowali listę artykułów prawnych z kluczowych obszarów legislacyjnych, których obecny kształt stanowi barierę utrudniającą podmiotom rozwój gospodarki cyfrowej w Polsce. Wartością dodaną opracowania jest zbiór rekomendowanych rozwiązań wskazanych problemów prawnych oraz almanach ekspercki, w którym znajdują się komentarze, opinie i wypowiedzi ekspertów e-Izby.

Czarna Księga dostępna jest tutaj.

Źródło: ecommercepolska.pl

Masz pytania dotyczące tematu artykułu? Skontaktuj się z autorem.

Witold Chomiczewski

Witold Chomiczewski
Wspólnik, Radca prawny
witold.chomiczewski@lubasziwspolnicy.pl

Wykonanie Agencja Interaktywna Czarny Kod www.czarnykod.pl

Copyright by Lubasz i Wspólnicy

NULL

Używamy cookies i podobnych technologii. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych i zapewnienia prawidłowego działania strony. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania cookies i dostępu do nich. Więcej